Viskas automobilių dažymui
Ekvalis
Viskas automobilių dažymui ir daugiau

Reklama

 http://www.tekstara.lt/
 

 


 

 

 Mes remiame:

 

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Automobilių nuoma

UAB „Ekvalis“ siūlo:
 

  • Naujausių, puikios būklės transporto priemonių ir jų priedų (vaikiškų kėdučių, navigacinių sistemų ir kt.) nuomą palankiausiomis kainomis;
  • Transporto priemonių nuomą su vairuotoju;
  • „Pagalbos kelyje“ paslaugą išnuomotai transporto priemonei 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę;
  • Galimybę už suteiktas paslaugas atsiskaityti grynaisiais pinigais, bankiniu pavedimu.

 
Transporto priemonių nuomos sąlygos:
 
Nuomos kaina
Lentelėje yra nurodyta transporto priemonės nuomos kaina, kai transporto priemonė eksploatuojama tik Lietuvos Respublikos teritorijoje. Į nurodytą nuomos kainą yra įskaičiuota: neribotas kilometražas, privalomasis transporto priemonės valdytojo civilinės atsakomybės draudimas, KASKO draudimas, transporto priemonės keleivių draudimas.
 
Atsiskaitymas
Nustatytas nuomos mokestis ir užstatas sumokami pasiimant transporto priemonę. Už transporto priemonės nuomą galima atsiskaityti banko pavedimu arba grynais pinigais.
 
Minimalus nuomos laikotarpis
Minimalus transporto priemonės nuomos laikotarpis yra 1 para.
Jeigu transporto priemonė grąžinama pavėlavus daugiau nei 3 valandas (pagal nurodytą laiką sutartyje), apie tai iš anksto nesutarus priskaičiuojama papildoma para.
 
Transporto priemonės valdytojas
Nuomojamą transporto priemonę gali vairuoti ne jaunesnis kaip 21-erių metų asmuo, turintis galiojantį ir tarptautinius reikalavimus atitinkantį vairuotojo pažymėjimą ir ne mažesnį kaip 2 metų vairavimo stažą.
 
Dokumentai
Norėdamas išsinuomoti transporto priemonę, fizinis asmuo turi pateikti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir asmens tapatybę liudijantį dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę). Tuo atveju, kai transporto priemonės nuomininkas yra juridinis asmuo, privaloma pateikti juridinio asmens registracijos pažymėjimą ir jo kopiją, juridinio asmens įgaliojimą fiziniam asmeniui, šio asmens tapatybę liudijantį dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę) ir vairuotojo pažymėjimą.
 
Papildomos įrangos nuoma
Kartu su transporto priemone papildomai nuomojamos vaikiškos kėdutės, navigacinės sistemos GPS, stogo bagažinės, laikikliai.
 
Draudimas
Visos UAB „Ekvalis“ transporto priemonės yra apdraustos. Transporto priemonių (Kasko) draudimas (avarijos, vagystės, stichinės nelaimės, trečiųjų asmenų tyčinės veikos atvejais) bei transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės privalomasis draudimas (TPVCA) galioja Europos sąjungos ribose. Ribota nuomininko atsakomybė įvykus draudiminiam įvykiui – nuo 600 iki 1000 Lt. (priklauso nuo nuomojamo automobilio). Draudimo kaina yra įskaičiuota į nurodytas transporto priemonių nuomos kainas.
 
Degalai
Transporto priemonė išnuomojama ir grąžinama su pilnu kuro baku. Grąžinus transporto priemonę su mažiau kuro, imamas mokestis už degalus kurių trūksta iki pilno bako ir 40 Lt už kuro užpylimą.
 
Žemėlapiai
Kiekviena transporto priemonė išnuomojama su vietovės žemėlapių rinkiniu.

 

Paslaugos - automobilio transportavimas

Jei jūsų transporto priemonė yra nevažiuojanti, jūs galite išsikviesti techninę pagalbą, kuri transportuotų jūsų automobilį iki nurodytos saugios vietos.

 

Paslaugos - Sąmatų sudarymas atstovaujant savininkui

Paprastai, kai jūs paprašote draudimo bendrovės paskaičiuoti, kokia draudimo išmoka jums priklausytų, yra paskaičiuojama mažesnė suma, nei faktiškai padarytos žalos dydis. Šiuo atveju kreipkitės į mus ir mūsų specialistai kompetentingai atstovaus jus nustatant žalos dydį.

UAB Ekvalis; UAB Pyragėlis; 2009; Visos teisės saugomos